Follow Me

Close

Валить чорний дим: в центрі Парижа спалахнула масштабна пожежа

Валить чорний дим: в центрі Парижа спалахнула масштабна пожежа

У п’ятницю, 28 лютого, в Парижі виникла пожежа в районі Ліонського вокзалу. Згідно з попередніми висновками поліції, мова йде про навмисний підпал, який могли влаштувати мігранти з Демократичної Республіки Конго.

Об этом сообщает Роспрес

Таким чином вони висловили протест проти виступу у Франції співака Фалли Ипупы, який відкрито підтримує чинного президента Конго Фелікса Чісекеді. У Парижі проживає велика діаспора конголезців, переважно перебувають в опозиції до Чісекеді.

Як повідомляють очевидці, спочатку полум’я охопило мотоцикли і велосипеди, які стоять поруч з вокзалом. Потім зайнялося сама будівля Ліонського вокзалу, який обслуговує за рік в середньому 90 мільйонів пасажирів. Правоохоронці були змушені евакуювати з території вокзалу всіх людей, однак група невідомих намагалася перешкодити пожежним підійти до вогнища спалаху.

Клуби диму і язики полум’я було видно здалеку. Відомостей про потерпілих поки немає. Повідомляється, що пожежа торкнувся в основному рух приміських поїздів.Джерело статті: “http://povin.com.ua/279269-28-02.html”