Follow Me

Close

Дуда: Росія є агресором в Україні, їй не можна довіряти

Дуда: Росія є агресором в Україні, їй не можна довіряти

Дуда: Росія підтримує сепаратистів

Росія продовжує окупування українських територій, їй не можна довіряти. Таку думку в інтерв’ю польському тижневику Sieci висловив президент Польщі Анджей Дуда, повідомляє Wpolityce.pl.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

"Росія є агресором в Україні. Вона не припинила цієї агресії, продовжує окупування Криму і території навколо Донецька і Луганська. Росія підтримує сепаратистів і поводиться агресивно й щодо інших країн, зокрема демонструє силу через порушення повітряного простору. Тому це не та країна, про яку можна було б сказати, що вона заслуговує довіри і що вона мирним шляхом реалізує свої інтереси", – заявив Дуда.

У 2014 році, одразу після анексії Криму, на сході України Росія розпочала збройну агресію. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України з одного боку та російською армією й підтримуваними Росією бойовиками, які контролюють частину Донецької та Луганської областей, з іншого. Офіційно РФ не визнає свого вторгнення в Україну, незважаючи на надані Україною факти й докази.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-duda-rosija-je-agresorom-v-ukrajini-jij-ne-mozhna-dovirjati-1488355.html”