Follow Me

Close

У Кропивницькому міська влада допоможе родині незрячих встановити автономку

У Кропивницькому міська влада допоможе родині незрячих встановити автономку

Міська влада Кропивницького допоможе родині незрячих Федору та Надії Антоненків зі встановленням в квартирі автономного опалення.

Об этом сообщает http://person-sp.com

У Кропивницькому міська влада допоможе родині незрячих встановити автономку — 1 — Життя — Без Купюр

Федір Григорович || фото Сергія Кузьменка з фейсбука

Відповідне доручення виконавчим органам дав міський голова Андрій Райкович, повідомили “Без купюр” у пресслужбі міської ради. Кілька днів тому міська рада отримала документи від цих людей.

“12 тисяч гривень вже зібрали. Лише кілька днів, і гроші буде передано”.

Як повідомляв “Без купюр”, небайдужі звернулися через соціальні мережі до керівництва міста з проханням допомогти родині незрячих, яким у банку не дали кредит на встановлення автономного опалення.

“В ОСББ «Комфот 32» по вул. Героїв України, 32 (під’їзди 3,4,5) 108 квартир, всього 10 з них залишилися з центральним опаленням. У зв’язку з цим мешканці будинку, вирішили на загальних зборах про відключення централізованого опалення всього будинку. Також було отримано дозвіл міжвідомчої комісії міськради на відключення будинку в цілому. Решта власників квартир погодилися встановити індивідуальне опалення. Адже недоцільно витрачатися на підготовку і ремонт всієї системи, коли майже весь будинок на автономному. Проте ситуація з однією квартирою в цьому будинку виявилася не стандартною. Власники квартири, Антоненко Федір Григорович із дружиною Надією Леонідівною, – незрячі. Не зважаючи на всі труднощі, вони вирішили теж встановити автономне опалення. Оскільки з фінансами важко, хотіли взяти кредит. Але категорія «інваліди + пенсіонери» для банку – не клієнти на отримання кредиту. Просили допомоги знайомих, стукали в різні «двері», але поки що – безрезультатно”, – описав суть проблеми житель будинку Сергій Кузьменко.

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ З ЦІЄЇ ТЕМИ:
  1. У Кропивницькому збирають кошти на встановлення автономки родині незрячих
  2. Міська влада взяла на себе додаткові борги колишніх орендарів ДП “Кіровоградтепло” за газ
  3. Міська влада Кропивницького заборонила цирку продаж квитків через використання в програмі тварин
  4. Міська рада Кропивницького не може визначитися зі зверненням, яке вона направить ВР та президенту
РЕКЛАМА
Брикети 066 525 50 03

Джерело статті: “http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-miska-vlada-dopomozhe-rodyni-nezryachyh-vstanovyty-avtonomku/”