Follow Me

Close

Лукашенко порівняв свого конкурента на президентських виборах з кнуром

Лукашенко порівняв свого конкурента на президентських виборах з кнуром

Лукашенко порівняв свого конкурента на президентських виборах з кнуром

Президент Білорусі Олександр Лукашенко під час призначення нового складу уряду жорстко висловився про потенційного кандидата в президенти Білорусі Валерія Цепкала. Також він пригадав слова Цепкала про те, що сподобався його бабусі через обізнанність у розведенні поросят.

Об этом сообщает Дедал

Про це Лукашенко розповів 4 червня під час наради з кадрових призначень в уряді.

"Він розповідає, що я його бабусі сподобався, бо знав, скільки свиноматка може народити поросят. Постає питання, а тобі я не сподобався. Чому ти від Шушкевича прибіг до мене на колінах і просився. Ми не забули. І потім, він просто не розуміє, адже кількість народжених поросят від свиноматки і їхня якість не залежить від свиноматки. Це ще залежить від кнура, і якщо буде такий кнур, як ця людина, то мертвонароджені будуть поросята і то трохи", — повідомив Лукашенко.

Президент Білорусі також звинуватив Валерія Цепкала у брехні, мовляв, той приховує інформацію про гроші, за які веде передвиборчу кампанію. "Питаю, на чиї гроші ти ведеш кампанію — я будинок продав і на ці гроші веду кампанію. Але навіть якщо б і продав, то цих грошей вистачить на один тиждень, щоб 1000 осіб штаб містити і вести цю кампанію. Але ви подивіться, як продав. Він же живе в цьому будинку ... Що це таке? Це фінансування передвиборної кампанії. Що тут незрозумілого? І він, нахаба, виходить такий чистий і пухнастий", - обурюється Лукашенко.

Лукашенко — о конкурентах в президентской гонке: Он рассказывает, что я его бабушке понравился, потому что знал, сколько свиноматка может родить поросят. Он просто не понимает, ведь количество рожденных поросят и их качество не зависит от свиноматки. Это еще зависит от хряка pic.twitter.com/OJn79e89nT

— Дмитрий Смирнов (@dimsmirnov175) June 4, 2020

У минулому Валерій Цепкало працював помічником Лукашенка. За словами Цепкала, його звільнення пов’язане з тим, що він виступав проти посадок бізнесменів, а також мав конфлікт з генеральним прокурором з цього приводу.

Висуваючи свою кандидатуру на посаду президента Білорусі, Цепкало розкритикував існуючий в країні режим. Він сказав, що ця схема управління, за якої весь народ щодня спостерігає за настроєм однієї людини, себе вижила.

Нагадаємо, Александр Лукашенко вшосте візьме участь у президентських виборах. Він є чинним президентом від 1994 року.

3 червня президент Білорусі ухвалив рішення змінити чинний склад уряду країни. Сьогодні стало відомо, що новим прем’єром став Роман Головченко.


Джерело статті: “https://tsn.ua/svit/lukashenko-porivnyav-svogo-konkurenta-na-prezidentskih-viborah-z-knurom-1560111.html”