Follow Me

Close

«Я доведу цю справу до кінця». Гео Лерос — про свою нову флешку і можливу корупцію в близькому оточенні Зеленського — інтерв’ю

«Я доведу цю справу до кінця». Гео Лерос — про свою нову флешку і можливу корупцію в близькому оточенні Зеленського — інтерв’ю

Geo Leros via Facebook

Об этом сообщает Преступная Россия

Народний депутат Гео Лерос

Geo Leros via Facebook


3 червня народний депутат від фракції Слуга народу Гео Лерос оприлюднив нові дані про можливу масштабну корупцію в Києві серед топ-політиків, передавши ці відомості в НАБУ.

В інтерв’ю Радіо НВ Гео Лерос розповідає про зв’язок голови Офісу президента Андрія Єрмака з людиною екс-мера Леоніда Черновецького, пояснює природу страху президентської фракції перед ОП, а також обіцяє довести справу з «плівками» до кінця.

Радіо НВ · Новий вечір: Гео Лерос про нові флешки, «морозиво» для Єрмака та топ-корупцію

— Ви оприлюднили нову порцію інформації, яка стосується так званих «плівок Єрмака». Якщо дуже коротко, то про які епізоди там йдеться?

— Якщо розглянути з точки зору історії, хто такий Денис Комарницький, — це людина молодої команди [колишнього мера Києва Леоніда] Черновецького, який ще з 2008 року почав проєктувати ряд схем у місті, що існують і сьогодні. Про конкретну зв’язку Дениса Комарницького з [ресторатором і нардепом від Слуги народу] Колею Тищенком і [головою Офісу президента Андрієм] Єрмаком я неодноразово публікував [відомості], коли, наприклад, Тищенко розвантажував коробки з автомобілів Дениса Комарницького і заносив у офіс президента. Залишається тільки здогадуватися, що там за коробки були і що було всередині. Явно це не папір A4 і не маски.

— Можливо, морозиво заносили до Офісу президента?

— Я дуже сподіваюся, що воно було смачне і Єрмаку вдасться купити собі новий Мерседес за це морозиво. Що стосується зв’язку, — є така компанія Еко-Буд-Трейд, яка є одним з підрядників будівництва Подільсько-Воскресенського мосту. Ця компанія, по суті, «прокладка», яка не має жодних будівельних потужностей у себе на балансі. Туди заходять бюджетні гроші: за останні півроку — 1 мільярд і чи 126, чи то 128 мільйонів гривень. Це компанія, яка потім розподіляє [гроші] на якісь інші субпідряди і отримує близько 30% відкату «чорним налом».

Передплатіть, щоб прочитати повністю

Нам необхідна ваша підтримка, щоб займатися якісною журналістикою

Передплатити Я вже передплатник
Перший місяць 1 ₴. Відмовитися від передплати можна у будь-який момент
Сыч

Віталий Сич, Головний редактор

Друзі, ми вводимо платний доступ до частини контенту НВ.

Ми гарантуємо, що на НВ ви не побачите просування інтересів політиків, бізнесменів і партій. Ви також ніколи не побачите тут прихованої комерційної реклами, яку називають джинсою.

Дякуємо всім, хто читає і підтримує нас.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/geo-leros-pro-zv-yazok-yermaka-z-soratnikom-chernoveckogo-interv-yu-novini-ukrajini-50092251.html”