Follow Me

Close

У Києві в кабінеті поліцейського начальника виявили $104 тис., з них половина - сумнівного походження

Поліцейський не зміг пояснити походження $55 тис., вилучених в його службовому кабінеті

У Києві на незаконному збагаченні викрили заступника начальника відділу управління карного розшуку столичного управління Національної поліції.

Як повідомили у місцевій прокуратурі, в службовому кабінеті поліцейського виявили понад $104 тис., з яких лише $49 тис. мали підтверджені джерела походження. Звідки були отримані інші $55 тис., поліцейський пояснити не зміг. Окрім цього, вказані гроші не були внесені в електронну декларацію.

Поліцейському начальнику оголошено про підозру у незаконному збагаченні та декларуванні недостовірної інформації (ст. 366-1 та ч. 2 ст. 368-2 КК України). Посадовцю загрожує від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Дивіться також

  • У Києві на одній зі станцій метро СБУ затримала за хабарництво слідчого поліції

Новое Время запрошує

1 листопада о 19:00 поговоримо з відомими підприємцями та інвесторами про те, що очікує на українский бізнес у 2020 році. Конкуренція чи монополії. Інновації чи маски-шоу. Інвестиції або чемодан без ручки. Розвивати чи продавати?

Прийти на лекцію
Ukraine-2020
Facebook Twitter Google+


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/u-kijevi-v-kabineti-politsejskoho-nachalnika-vijavili-104-tis-z-nikh-polovina-sumnivnoho-pokhodzhennja-2503636.html”