Follow Me

Close

Актор Ештон Кутчер посприяв ув’язненню вбивці своєї колишньої дівчини

Актор Ештон Кутчер посприяв ув’язненню вбивці своєї колишньої дівчини

Актор Ештон Кутчер посприяв ув’язненню вбивці своєї колишньої дівчини

Голлівудський актор Ештон Кутчер, який три місяці тому дав свідчення у суді щодо справи стосовно вбивства його екскоханої Ешлі Еллерін, посприяв тому, що вбивцю дівчини кинули за ґрати.

Рішення серійному вбивці, відомому як "голлівудський різник" Майклу Гаргіло було винесено у четвер, 15 серпня. Суд Лос-Анджелеса визнав Гаргіло винним у вбивстві двох жінок, а також у замаху на життя ще однієї жінки, пише NBC Los Angeles.

Ештон Кутчер у залі суду_3
Ештон Кутчер у залі суду_4

43-річному серійному вбивці загрожує максимальний термін ув’язнення без права на умовно-дострокове звільнення.

Нагадаймо, що суд у справі "голлівудського різника" розпочався у травні цього року. Однією з жертв Майкла Гаргіло стала екскохана актора Ештона Кутчера Ешлі Еллерін, яку Гаргіло жорстоко вбив 21 лютого 2001 року. У той день Кутчер мав зустрітися з Еллерін, проте запізнився. Артист приїхав до будинку дівчини, де побачив увімкнене світло та червоні плями на килимі, які Кутчер прийняв за вино. Наступного ранку сусідка Еллерін знайшла її мертвою.

Ештон Кутчер у залі суду_1

Тим часом серійний вбивця не визнав себе винним у вбивствах, що сталися в період від 2001 до 2008 року. Гаргіло працював ремонтником кондиціонерів, що використовував, аби потрапити до будинку своїх жертв.


Джерело статті: “https://tsn.ua/glamur/aktor-eshton-kutcher-dopomig-kinuti-za-grati-vbivcyu-svoyeyi-kolishnoyi-divchini-1395696.html”