Follow Me

Close

Дубілет розповів, як планує боротися з корупцією в Україні

Дубілет розповів, як планує боротися з корупцією в Україні

Співзасновник Monobank Дмитро Дубілет, який став радником тимчасового виконувача обов’язків глави СБУ Івана Баканова, заявив, що потрібно боротися не тільки з наслідками, а й з першопричинами виникнення корупції в Україні.


Про це він заявив під час бріфінгу 16 липня.


При цьому кращі рішення для боротьби з корупцією, на думку Дубілета, — це технології. Для прикладу він згадав один із проектів, який наразі веде.


"Один із проектів, який ми зараз ведемо, це боротьба з рейдерством, боротьба з тим, що в реєстрах Мін’юсту з нерухомості і по бізнесу просто змінюються власники", — зазначив Дубілет.


І додав, що це — одна з причин, "через які Україна не отримує інвестиції, чому західні банки бояться в нашу країну приходити".


За його словами, останнім часом всі зусилля держави були спрямовані на те, щоб ще більше посилити контроль за "чорними регістраторами" — "щоб вони здавали ще більше іспитів, звітів", підкреслив Дубілет.


Але насправді рішення проблеми, на думку Дубілета, у використанні правильних технологій.


"Причому важливо зрозуміти, що технології — це не обов’язково діджіталізація, технології — це, насамперед, правильні бізнес-процеси", — зазначив він.


Одне із завдань, яке радник в. о. СБУ ставить перед собою, — це побудувати правильні бізнес-процеси, щоб "у СБУ було менше роботи", підкреслив він.


Дубілет також нагадав, що для цього планується об’єднати зусилля з СБУ та держорганами.


Нагадаємо:


16 липня колишній директор із інформаційних технологій "Приватбанку", співзасновник Monobank Дмитро Дубілет став радником тимчасового виконувача обов’язків глави СБУ Івана Баканова.


Раніше Дубілет повідомив, що візьме участь у декількох проектах по боротьбі з корупцією в Україні в якості експерта з інформаційних технологій.


Економічна правда


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2019/07/16/649722/”