Follow Me

Close

Тренер "Шахтаря" з оптимізмом прокоментував програний матч "гірників"

Тренер "Шахтаря" з оптимізмом прокоментував програний матч "гірників"

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на сторінку "Шахтаря" у Фейсбуці.

В команди присутня втома.

"Матч, в якому ми дуже часто добиралися до воріт суперника. У перші 10 хвилин зустрічі у нас були деякі складнощі, тому що АПОЕЛ зі своїм швидкісним футболом, захисною лінією з 5 гравців і двома гравцями в атаці створили нам їх. Проте, після 15-ї хвилини ми почали контролювати гру, створили моменти: Алан Патрік пробивав, була перекладина і ще кілька шансів, які ми не реалізували.

У другому таймі грали в тому ж напрямку, але в результаті швидкої атаки суперника вдалося забити нам гол. Результат для нас не так важливий, але ми хотіли б перемогти.

Мені сподобалися наші позиційні атаки на половині поля суперника, ми змогли розкрити їх оборону кілька разів. У нас завжди був вільний простір. Лінія оборони також була дуже стабільною, великих проблем у нас не було. Ми були командою, яка практично весь час домінувала і не давала атакувати супернику.

У сьогоднішньому матчі було проведено дуже багато роботи на полі. Після такої кількості матчів в команді присутня якась втома. Зараз у нас буде кілька днів, щоб відпочити. Чим ближче до офіційних матчів, тим більше команда мотивована.

Ми ще досить далеко від готовності до нового сезону, але з кожним днем ​​будемо все кращими і кращими. Ми повинні прогресувати до старту чемпіонату. Не можу сказати про нашу готовність в процентах, але ми ще додамо. Повністю готовими ми будемо до першого офіційного матчу. Упевнений в цьому. Ми готові до того, щоб провести хороший сезон. Сезон, який порадує нас і наших уболівальників", — сказав Каштру.Джерело статті: “https://sector.depo.ua/ukr/football/trener-shakhtarya-z-optimizmom-prokomentuvav-prograniy-match-girnikiv-20190711993417”