Follow Me

Close

За повторний грабіж буковинець проведе 5 років за гратами


Чернівецький апеляційний суд погодився з доводами Чернівецької місцевої прокуратури та залишив в силі вирок суду першої інстанції, відповідно до якого буковинця визнано винним у грабежі, вчиненому повторно, та засуджено до 5 років позбавлення волі.

Встановлено, що в листопаді 2018 року раніше судимий 34-річний мешканець Чернівецької області посеред вулиці в Чернівцях зірвав з громадянки рюкзак та заволодів майном потерпілої на загальну суму майже 10 тис.₴

Першотравневий районний суд м. Чернівці визнав винним підсудного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 186 КК України та призначив останньому покарання у виді 5 років позбавлення волі.

З вказаним вироком обвинувачений не погодився та оскаржував його в суді апеляційної інстанції, де прокуратура вдруге повністю довела вину правопорушника та справедливість визначеного для нього покарання.

Апеляційну скаргу обвинуваченого залишено без задоволення, а вирок суду першої інстанції — без змін. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/crime/za-povtorniy-grabizh-bukovinec-provede-5-rokiv-za-gratami-372022”