Follow Me

Close

Зграя собак динго лень не загризла однорічного хлопчика в Австралії

Собака динго проникла в трейлер, де відпочивала сім’я, та спробувала вкрасти однорічну дитину на узбережжі острова Фрейзер на сході Австралії, інформує 1NEWS.Напад стався вночі 19 квітня, коли дитина спала в трейлері, а його батьки гуляли неподалік. У цей час одна з собак проникла в автофургон і, схопивши однорічного хлопчика, спробувала втекти. Батько дитини почув його крик і прийшов на допомогу дитині, відбивши його у собаки і відігнавши зграю, що чекала неподалік від трейлеру. Вертоліт рятувальної служби прибув до місця кемпінгу через півгодини після події.


За словами фельдшера рятувальної служби Бена Дю Туа, хлопчик був доставлений в дитячу лікарню міста Харві Бей в стабільному стані з рваними ранами потилиці та шиї. Зокрема, лікарі діагностували тріщини в черепі дитини, і пізніше він був переведений в дитячий госпіталь Брісбена.


Департамент навколишнього середовища штату Квінсленд направив на острів Фрейзер рейнджерів для вилову динго, що напали на людей.


Також в департаменті повідомили, що, з метою забезпечення безпеки відпочиваючих, патрулі єгерів і рятувальників на території будуть посилені, а в табори і кемпінги будуть спрямовані рейнджери, які нагадають людям правила поведінки при зустрічі собаками дінго.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/svit/zgraya-sobak-dyngo-len-ne-zagryzla-odnorichnogo-hlopchyka-v-avstraliyi.html”