Follow Me

Close

На складах у Житомирській області виявлено 84 двигуни до танків Т-72 і 3,5 тис. ящиків із боєприпасами

Слідство встановлює походження небезпечної знахідки

Правоохоронці виявили 84 двигуни до танків Т-72 і майже 3,5 тис. ящиків із боєприпасами на складах у Житомирській області. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури.

"Під час проведення обшуку у складських приміщеннях виявлено товари подвійного використання та військового призначення, а саме 84 двигуни до танків Т-72 та інше військове майно невстановленого походження, серед якого 3 494 скриньки з капсулями від патронів до стрілецької зброї (КВ-24 до патрону 7,62 * 39 та КВ-16 до патрона 5,45 * 39 – 300 млн штук)", – ідеться в повідомленні відомства.


Фото: gp.gov.ua
Фото: gp.gov.ua


Вибухонебезпечні предмети зберігали з порушенням вимог безпеки в непристосованих приміщеннях, безпосередньо біля електророзподільних щитів та високовольтних мереж.


Фото: gp.gov.ua
Фото: gp.gov.ua


За цим фактом ведуть розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за ч. 4 ст. 185 (крадіжка), ч. 1 ст. 205-1 (фіктивне підприємництво), ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів), ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу.


Фото: gp.gov.ua
Фото: gp.gov.ua


За версією слідства, суб’єкти господарювання отримали товари подвійного використання та військового призначення в результаті фінансово-господарських операцій із підприємствами, що мають ознаки фіктивності.


Фото: gp.gov.ua
Фото: gp.gov.ua


У відомстві припускають, що ці підприємства використовували посадові особи держпідприємств для легалізації незаконно придбаної продукції, виведеної з-під контролю підприємств оборонно-промислового комплексу та військових частин, або ввезено в Україну з порушенням правил митного оформлення.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/localnews/-na-skladah-u-zhitomirskij-oblasti-vijavleno-84-dviguna-do-tankiv-t-72-i-3-5-tis-jashchikiv-z-bojepripasami-492164.html”