Follow Me

Close

Елітні дармоїди залишились, скоротили лише пересічних лікарів та санітарок - лист


Після великого скандалу у районній лікарні і публікації в газеті «33-й канал» мало що змінилося. Тому знову пишемо ми, пересічні дармоїди, які викинуті за борт районним керівництвом, незважаючи на професіоналізм та чималий стаж роботи.

Звертаємось до газети, яка нас підтримала і якій за те дякуємо. Елітні дармоїди залишилися на роботі, вони соціально захищені якимось чином.

Дуже несправедливо повела себе влада по відношенню до нас. Не боїтеся, вельмишановний добродію Владиславе Уткін, нікого? Побійтеся Господа! Пройде небагато часу і влада зміниться, народ не витримає знущань, а вас разом з прибічником — головним лікарем ніхто не захистить.

Результати «оптимізації», яка ще не зовсім завершена, вже відчутні: незадоволеність, черги, скарги, персонал морально не витримує навантаження. Медицину знищують, народ мовчить. Зручно такими людьми керувати. І ми б мовчали, якби нас так не принизили. Чому скорочують лише медсестер та санітарок, а бухгалтери, економісти, юристи залишилися на посадах?

Працівники райлікарні, котрих принизили


Джерело статті: “http://33kanal.com/elitni-darmoyidi-zalishilis-skorotili-lishe-peresichnix-likariv-ta-sanitarok-list.html”